Witamy na stronie internetowej szkoły

Misja szkoły:  „Ucząc, rozwijamy aktywność i twórczość młodzieży oraz jej szacunek dla siebie i innych”
                                                                         

EduS@cz       PLAN LEKCJI       WYDARZENIA      DZIENNIK  ELEKTR.       SPOTK. Z RODZICAMI      KONTAKT


Aktualności z życia szkoły   16.11.2017

Udany występ dziewcząt


   Miło nam donieść o kolejnym sukcesie sportowym. Tym razem jego autorkami są dziewczęta. 16 listopada br. w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2017/2018 odbyły się Mistrzostwa Nowego Sącza w Indywidualnym Tenisie Stołowym Dziewcząt. Świetnie spisały się reprezentantki naszej szkoły.

czytaj dalej>>>


   15.11.2017

Sukcesów ciąg dalszy!


   Po zwycięstwie w zawodach rejonowych nasi chłopcy sięgnęli po kolejny sukces. 15 listopada 2017 r. w Myślenicach odbyły się finałowe Wojewódzkie Mistrzostwa w Halowej Piłce Nożnej. Drużyna naszej szkoły okazała się bezkonkurencyjna. W pięknym stylu pokonała wszystkich rywali, reprezentacje Tarnowa, Gołczy, Oświęcimia i Tylmanowej. Tym samym zdobyła mistrzostwo województwa i zapewniła sobie udział w rozgrywkach na szczeblu ogólnopolskim.czytaj dalej>>>


   13.11.2017

Astronomiczne sukcesy!


   Z wielką radością informujemy, iż uczniowie naszej szkoły, miłośnicy astronomii, odnieśli spektakularny sukces! Jak już informowaliśmy, podopieczni mgr Bożeny Kwitowskiej, wzięli udział w międzynarodowym konkursie o tematyce astronomicznej i astronautycznej pn. „Ars Astronomica”, przygotowując prace o wydźwięku astronomicznym – filmy, utwory plastyczne, instalacje i wytwory modelarskie.
czytaj dalej>>>


   10.11.2017

Akademia z okazji Święta Niepodleglości


   W przeddzień Narodowego Święta Niepodległości odbyła się w naszej szkole akademia, na którą zaproszono uczniów klas gimnazjalnych oraz klas siódmych Szkoły Podstawowej z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Obrońców Pokoju w Nowym Sączu. Uczniowie klas gimnazjalnych: narratorzy, recytatorzy i chórzyści przedstawili dzieje naszej Ojczyzny, skupiając się głównie na wydarzeniach, które przed 99 laty doprowadziły do odzyskania przez Polskę niepodległości.czytaj dalej>>>


   10.11.2017

Nasi chłopcy najlepsi!


   Dnia 10 listopada br. w Brzeznej rozegrano Rejonowe Mistrzostwa w Halowej Piłce Nożnej Chłopców. Podopieczni mgra Bartłomieja Damasiewicza zmierzyli się z drużynami szkół z Szalowej, Ujanowic i Łącka każdorazowo odnosząc zwycięstwo. W efekcie zdobyli 1. miejsce i zapewnili sobie występ w zawodach na szczeblu wojewódzkim.
czytaj dalej>>>


   9.11.2017

Julka w gronie nagrodzonych


   W czwartek 9 listopada 2017 r. w Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu odbył się wernisaż wystawy pokonkursowej Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego z cyklu „Wędrówki przez epoki ”. Tegoroczna, II edycja, była zatytułowana „Sztuka znad Nilu”. Zwiedzający ekspozycję oprócz prac konkursowych mogli obejrzeć projekcje obrazów ze starożytnego Egiptu.
czytaj dalej>>>


   3.11.2017

VII Międzynarodowy Konkurs Artystyczny "Ars Astronomica"


   Uczniowie klas gimnazjalnych i klas siódmych naszej szkoły, podopieczni mgr Bożeny Kwitowskiej, nauczycielki fizyki, już po raz 7. wzięli udział w międzynarodowym konkursie o tematyce astronomicznej i astronautycznej pn. „Ars Astro­no­mi­ca”. Na konkurs można było przysyłać prace artystyczne o wydźwięku astronomicznym - utwory plastyczne, muzyczne, filmowe, literackie, instalacje i wytwory modelarskie.

 Strona Obserwatorium Astronomicznego Królowej Jadwigi: http://oajadwiga.pl  

czytaj dalej>>>


   31.10.2017

Mamy srebrny medal!


   W dniu 31 października 2017 r. w Zespole Szkół Samochodowych odbyły się Drużynowe Zawody Szachowe rozgrywane w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Wspaniale spisali się podopieczni mgra Krzysztofa Usarka, którzy zajęli 2. miejsce.

czytaj dalej>>>


   26.10.2017

Turniej Tenisa Stołowego


   W czwartek, 26 października br., odbył się coroczny Turniej Tenisa Stołowego.czytaj dalej>>>


   24-25.10.2017

Archipelag Skarbów


   W dniach 24 i 25 października 2017 r. uczniowie oddziałów gimnazjalnych, klas drugich i trzecich, uczestniczyli w zajęciach w ramach Programu Profilaktyki Zintegrowanej pn. „Archipelag Skarbów”.
„Archipelag Skarbów”, rekomendowany przez Ośrodek Rozwoju Edukacji, uznany został za najbardziej wszechstronny spośród skutecznych programów profilaktycznych skierowanych do młodzieży gimnazjalnej.
czytaj dalej>>>


   18.10.2017

Złoto dla Pauliny!


   Miło nam donieść, że Paulina Dziedzic, uczennica klasy 2a, odniosła spektakularny sukces. Podczas Małopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej (etap wojewódzki) w Indywidualnej Lidze LA, które odbyły się 18 października br. w Tarnowie, okazała się bezkonkurencyjna w pchnięciu kulą.

czytaj dalej>>>


   13.10.2017

Dzień Edukacji Narodowej


   W piątek, 13.10.2017 r., w przededniu Święta Edukacji Narodowej, uczniowie klas gimnazjalnych Szkoły Podstawowej nr 7 z Oddziałami Dwujęzycznymi zaprosili swoich Pedagogów na uroczystą akademię. Humorystyczne scenki z życia szkoły, występy chóru oraz wokalistów złożyły się na program artystyczny przygotowany pod kierunkiem mgr Marty Knop – Skoczeń, mgr Edyty Kwiatkowskiej, mgr Doroty Kulig oraz mgr Edyty Baci (oprawa muzyczna).czytaj dalej>>>


   4.10.2017

Pomoc dla Tomka Brzeskiego


   Uczniowie klas gimnazjalnych zawsze z pełnym oddaniem włączali się w działania mające na celu niesienie pomocy potrzebującym. Tak też było tym razem. Znaleźli się w gronie 26 szkół, które wzięły udział w akcji „Gramy dla Tomka”. Uczestniczyli w turnieju streetball na sądeckim rynku, a następnie przeprowadzili zbiórkę pieniędzyna rehabilitację kontuzjowanego sportowca.
czytaj dalej>>>


   3.10.2017

Wycieczka edukacyjna klas: 2d i 2e


   Przez wiele lat uczniowie Gimnazjum nr 3 im. H. Sienkiewicza w Nowym Sączu wyjeżdżali na szkolne wycieczki edukacyjne do Krakowa, organizowane przez mgr Bożenę Kwitowską, nauczycielkę fizyki i astronomii. Program tych wyjazdów, traktowanych jako wzbogacenie programu nauczania z fizyki, matematyki i astronomii, obejmował wystawy interaktywne, przystosowane do samodzielnej obsługi przez uczniów.
W tym roku szkolnym uczniowie klas gimnazjalnych (2d i 2e) Szkoły Podstawowej nr 7 z Oddziałami Dwujęzycznymi, uczestniczyli w podobnej wyprawie. Opiekę sprawowali wychowawczynie klas drugich, Panie: mgr Bożena Kwitowska i mgr Monika Krzeszowska oraz Panowie: mgr Krzysztof Usarek i mgr Bartłomiej Damasiewicz.czytaj dalej>>>


   2.10.2017

Kolejne sukcesy sportowe


   W poniedziałek 2 października br. odbyły się Mistrzostwa Nowego Sącza w In­dy­wi­du­al­nej Lidze LA. Pięknie spisały się dziewczęta. Paulina Dziedzic zdobyła 1. miejsce w pchnięciu kulą. W biegu na 100 m Oliwia Liber uplasowała się na 3. pozycji.

czytaj dalej>>>


   29.09.2017

Nasi sportowcy walczyli dla Tomka


   W piątek, 29.09.2017 r. odbyła się kolejna edycja zawodów w koszykówce ulicznej „STREETBALL 2017” pod hasłem: „SPORT PRZECIW PRZEMOCY”. Naszą szkołę reprezentowali podopieczni mgra Krzysztofa Usarka:


czytaj dalej>>>


   27.09.2017

Nasi chłopcy na podium


   W dniu 27 września 2017 r. odbyły się sztafetowe biegi przełajowe rozgrywane w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej – kl. VII szkoły podstawowe i kl. II i III gimnazja. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie:


czytaj dalej>>>


   4.09.2017

Nowy rok szkolny czas zacząć!


   W poniedziałek, 4 września 2017 r. , o godz. 8:00 uczniowie klas gimnazjalnych Mszą św. w kościele MBN rozpoczęli nowy rok szkolny. Następnie młodzież wzięła udział w uroczystej akademii przygotowanej przez Panie: Iwonę Król, Edytę Bacię ( oprawa muzyczna) i Monikę Krzeszowską (scenografia). Zebranych powitała wicedyrektor mgr Danuta Bojarczuk, która nauczycielom i uczniom życzyła wielu sukcesów w rozpoczynającym się roku szkolnym.Archiwum aktualności z życia szkoły

<< 2009/2010 << 2010/2011 << 2011/2012 << 2012/2013 << 2013/2014 << 2014/2015 << 2015/2016 << 2016/2017 <<


Ilość  odwiedzin :  Liczniki  

Ostatnia aktualizacja :  19.11.2017
Webmaster : J.K.