Skip to content

Kontakt

Skontaktuj się z Nami

Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci w każdym aspekcie Twojej edukacyjnej podróży. Nasz zespół jest dostępny, by odpowiedzieć na wszelkie pytania i zapewnić wsparcie, którego potrzebujesz. Poniżej znajdziesz wszystkie niezbędne informacje, aby się z nami skontaktować.

Masz Pytania? Napisz do Nas!

E-mail: [email protected]

Nasz zespół obsługi klienta jest dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00, aby odpowiedzieć na Twoje pytania i zapewnić niezbędne informacje. Staramy się odpowiadać na wszystkie zapytania w ciągu 24 godzin.

Zadzwoń do Nas

Telefon: +48 32 675 8294

Jeśli wolisz rozmowę telefoniczną, nasz zespół jest do Twojej dyspozycji. Możesz do nas zadzwonić w godzinach pracy biura. Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci rozwiązać Twoje problemy i odpowiedzieć na pytania.

Odwiedź Nas

Adres: ul. Akademicka 15, 40-007 Katowice, Polska

Nasze biuro jest otwarte dla odwiedzających po wcześniejszym umówieniu się. Jeśli chcesz porozmawiać z nami osobiście, skontaktuj się z nami, aby umówić spotkanie. Czekamy na możliwość spotkania z Tobą i omówienia, jak możemy wspierać Twoją edukacyjną ścieżkę.

Formularz Kontaktowy

Dla Twojej wygody na naszej stronie znajduje się również formularz kontaktowy. Wystarczy, że wpiszesz swoje imię, adres e-mail oraz treść wiadomości, a my skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej. Pamiętaj, aby w treści wiadomości zawrzeć jak najwięcej szczegółów dotyczących Twojego zapytania, abyśmy mogli jak najlepiej Ci pomóc.

Śledź Nas w Mediach Społecznościowych

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami, wydarzeniami i materiałami edukacyjnymi, śledząc nasze profile w mediach społecznościowych. Znajdziesz nas na:

  • Facebook: Gim3nsEdukacja
  • Twitter: @Gim3nsEdukacja
  • Instagram: @gim3ns_edukacja

Łącząc się z nami w mediach społecznościowych, będziesz miał dostęp do najświeższych aktualności, inspirujących historii i ciekawostek z życia naszej edukacyjnej społeczności.

ai generated eye pupil iris 8582590